RU

Тимошенко вдячна лідерам ЄС за діалог з Януковичем

25.02.2013, 16:58
Тимошенко вдячна лідерам ЄС за діалог з Януковичем - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вітає відновлення діалогу ЄС із керівництвом України, оскільки це "сповільнить сповзання країни в бік авторитаризму". Про це йдеться в її коментарі щодо саміту Україна-ЄС.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Тимошенко зазначила: "Я висловлюю вдячність лідерам ЄС за відновлення діалогу з вищим керівництвом України. Це не перетворить
Януковича на демократа, але до моменту усунення чинного режиму дозволить сповільнити стрімке сповзання нашої країни в бік крайнього авторитаризму, зупинить найгірший для України сценарій".

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі за участю президента України Віктора Януковича, голови Європейської ради Германа Ван Ромпея та голови Єврокомісії
Жозе Мануеля Баррозу відбувся саміт Україна - Євросоюз. За підсумками переговорів сторони прийняли спільну заяву, що складається з 16 актуальних питань українсько-європейських відносин.

У пункті три підсумкової заяви йдеться, що лідери підтверджують свою відданість підписанню вже парафованої Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, як тільки будуть продемонстровані рішучі дії і відчутний прогрес у трьох сферах, зазначених під час саміту Україна-ЄС у 2011 році, якщо можливо, до саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді 2013 року.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини