RU

Тимошенко в задовільному стані, - комісія МОЗ

05.01.2012, 11:57
Тимошенко в задовільному стані, - комісія МОЗ - Фото
У Тимошенко в черговий раз не знайшли серйозних відхилень в стані здоров'я
Колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, яка відбуває покарання у Качанівській жіночій виправній колонії N54 у Харкові, оглянула комісія Міністерства охорони здоров'я. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Як зазначили у відомстві, до комісії увійшли дев'ять провідних фахівців з різних галузей медицини. За результатами огляду стан Тимошенко визнано задовільним. "Фахівці склали рекомендації щодо подальшого лікування Тимошенко: розширення рухового режиму, проведення лікувального масажу і комплексу лікувальної фізкультури, а також подальшого спостереження в динаміці лікарями медичної служби за місцем її перебування", - йдеться в повідомленні.

Політику також в черговий раз було запропоновано здати кров на аналіз, але вона в черговий раз відмовилася.

Крім того, комісія визнала санітарно-гігієнічні умови утримання екс-прем'єра в камері тимчасового СІЗО Качанівської колонії задовільними. "Представниками Харківської облСЕС проведено вимірювання рівня освітлення (нічника) в камері у нічний час. Встановлено, що він не перевищує міжнародний стандарт для освітлення вночі навіть палат медичних закладів і не перешкоджає сну, відпочинку і не шкодить здоров'ю осіб, які там перебувають", - сказано в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини