RU

Тимошенко в партії відповідає за стратегію, - Власенко

17.06.2013, 15:44
Тимошенко в партії відповідає за стратегію, - Власенко - Фото
Сергій Власенко
Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ сказав керівник групи захисників екс-прем'єра Юлії Тимошенко у кримінальних справах Сергій Власенко.

Відповідаючи на запитання, що влада і колишні соратники екс-прем'єра багато говорять про те, що Тимошенко більше не керує партією, Власенко зазначив: "Я хочу сказати, що всі розмови про те, що Юлію Володимирівну забули, що Європа не особливо стурбована її долею, що вона втратила контроль над партією - брехня. Це говорять представники влади і найняті нею технологи. І чим частіше вони про це говорять, тим більше це схоже на брехню".

"Згадайте, як перед суботнім з'їздом було багато розмов про те, що Арсеній Яценюк узурпує владу в партії. Юлія Тимошенко є і формальним, і фактичним лідером партії Батьківщина. Так, вона не може в щоденному режимі керувати поточними справами, тому що незаконно закрита цієї владою у в'язниці. Насправді, Тимошенко ніколи і не займалася усіма поточними справами, вона завжди займалася стратегічними питаннями", - повідомив Власенко.

Він зазначив, що, наприклад, ідеологічний маніфест був ініціативою Тимошенко. "Вона займається стратегічними питаннями розвитку партії. Я з упевненістю кажу, що ідеологом і рушійною силою об'єднання партій Батьківщина, ПРП, Фронт змін і частини Народного Руху була Юлія Тимошенко. Вона відповідає за стратегію, приймає рішення і в колегіальних органах партії переконує в правильності цих рішень. Найчастіше або майже завжди колегіальні органи партії з нею погоджуються. Вона має політичний досвід, знає більше, ніж багато молоді політики, які не мають такого досвіду, авторитету і ваги", - сказав Власенко.

Нагадаємо, в суботу відбувся об'єднавчий з'їзд партій Батьківщина, Фронт змін, ПРП та частини Народного Руху.

Читайте також: Власенко: Жорстокий рецидив повністю знерухомив Тимошенко

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини