RU

Тимошенко відправила в FATF нову порцію компромату з Євро-2012

25.05.2012, 13:14
Тимошенко відправила в FATF нову порцію компромату з Євро-2012 - Фото
8593b0eb29cd955755536a8ce7b239e9.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сьогодні відправила черговий пакет документів з фактами корупції української влади та відмивання бюджетних коштів на Євро-2012 в Міжнародну групу з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) та правоохоронні органи країн Європи. Про це заявив бютівець Остап Семерак.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Семерак підкреслив: "На програму підготовки Євро-2012 було направлено майже 80 мільярдів гривень з українського бюджету, що майже в десять разів більше, ніж було заплановано на початку підготовки до Євро ... За нашими дослідженнями, 30-40 % цієї суми були спрямовані на фінансування корупційних схем, які в народі називаються відкатами".

Семерак уточнив, що представники Тимошенко вже отримали відповідь від Генеральної прокуратури Латвії про порушення кримінальної справи за фактами корупційної діяльності міністра Юрія Бойка, викладеним в попередньому зверненні Тимошенко до FATF по так званій справі про "вишки Бойка".

Нагадаємо, 17 травня екс-прем'єр направила в FATF звернення з проханням розслідувати корупційні дії і факти відмивання коштів українськими чиновниками. "На сьогоднішній день ми підготували, і Юлія Тимошенко підписала, звернення до низки європейських структур, у тому числі й FATF, по операціях з так званими "вишками Бойка", - заявив її захисник Сергій Власенко. У свою чергу Семерак зазначив, що дане звернення буде також направлено в правоохоронні органи Латвії, Великобританії і США. Як відомо, саме в цих країнах були зареєстровані підставні компанії, на які були оформлені "вишки Бойка".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини