RU

Тимошенко відмовляється від лікування, - ДПтС

23.03.2012, 10:16
Тимошенко відмовляється від лікування, - ДПтС - Фото
Юлія Тимошенко
Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) інформує, що 22 березня висококваліфіковані лікарі Харкова в черговий раз запропонували Юлії Тимошенко пройти курс терапевтичного лікування та проведення комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур. Екс-прем'єр знову відмовилася від лікування.

Як повідомляє прес-служба ДПтС, засудженій було повторно надано для підписання "Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання" із зазначенням у ній детального індивідуального комплексного плану лікування у відповідності з усіма рекомендаціями німецьких лікарів. "Однак, Юлія Тимошенко знову відмовилася підписати запропоновану згоду й почати заплановане лікування. Про це було складено відповідний акт", - йдеться в повідомленні.

Лікарі МОЗ, відзначили в ДПтС, у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії в черговий раз звернули увагу Тимошенко на наявність медичних показань для проходження призначеного лікування висококваліфікованими (в тому числі німецькими) лікарями й забезпеченість установи необхідним медичним обладнанням та медпрепаратами. Поряд з цим, лікарі повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров'я в подальшому при відмові від рекомендованого лікування.

"Додатково ДПтС України інформує, що за період перебування в установах пенітенціарної відомства Юлія Тимошенко більше 50 разів відмовлялася від медичних оглядів, інструментальних та лабораторних досліджень, а також тільки протягом лютого-березня поточного року три рази відмовлялася від проходження лікування, призначеного комісією висококваліфікованих німецьких і українських лікарів. Про це ДПтС поінформувала урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, зазначили в прес-службі відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини