RU

Тимошенко відмовилася здавати кров німецькому лікарю, - ЦКБ №5

07.06.2012, 14:30
Тимошенко відмовилася здавати кров німецькому лікарю, - ЦКБ №5 - Фото
484ec9822ae2ef821546182c23964dea.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася здавати аналіз крові німецькому лікарю. Про це заявив головний лікар Центральної клінічної лікарні № 5 Михайло Афанасьєв, передає Інтерфакс-Україна.

За словами лікаря, Тимошенко неодноразово відмовлялася й продовжує відмовлятися від будь-яких  біохімічних аналізів. "Наскільки мені відомо, клініка "Шаріте" звернулася через наше Міністерство закордонних справ до української сторони з проханням дозволити вивезти до Німеччини проби крові пацієнтки для аналізу. З нашого боку ніяких взагалі питань, а тим більше заперечень цьому немає", - зазначив Афанасьєв.

"Є чітка процедура, я вже не раз говорив про неї: якщо Юлія Володимирівна дає згоду, то ми готові взяти три забори крові, один - для німецької клініки, один залишається в Україні і один - контрольний. Заперечення є тільки у самої пацієнтки. Вона так і не погодилася здати кров для аналізу німецькому нашому колезі", - розповів головлікар.

Нагадаємо, днями на прес-конференції в Берліні лікарі клініки "Шаріте" заявили, що лікування Тимошенко триватиме  ще не один тиждень, а можливо, і місяці. За словами лікарів, проводити лікування було б краще в Берліні, адже лікувати хвору потрібно комплексно. Вони рекомендували українській владі перевезти Тимошенко в Київ, якщо переведеня в Берлін не можливе. Ідеальним рішенням, на думку лікарів, був би домашній арешт.

Наприкінці травня повідомлялося, що для продовження курсу реабілітації Тимошенко в Україну приїде головний лікар "Шаріте" Карл Макс Айнгойпль. Він стане вже третім німецьким лікарем, який буде проводити реабілітацію ув'язненої в лікарні Укрзалізниці.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини