RU

Тимошенко відмовилася йти в суд, - ДПтС

18.04.2012, 15:57
Тимошенко відмовилася йти в суд, - ДПтС - Фото
Юлія Тимошенко (фото - прес-служба Батьківщини)
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у попередньому судовому засіданні по справі ЄЕСУ в четвер, 19 квітня. Відповідну заяву екс-прем'єра розміщено в середу на сайті Державної пенітенціарної служби України (ДПтС).

"Користуючись своїми правами, передбаченими КПК України, прошу проводити попереднє засідання у справі за моєї відсутності у зв'язку з важким станом мого здоров'я", - наголошується в заяві, датованою 17 квітня.

У свою чергу, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко не впевнений, що Тимошенко не буде присутня на попередньому засіданні суду у справі ЄЕСУ 19 квітня. "Не факт, не факт. На жаль, чинна влада створила ситуацію, коли вважається нормальним привозити людину в зал суду на ношах, як це було з Іващенком (колишній т.в.о. міністра оборони Валерій Іващенко, - ред.), тільки щоб швидше провести суд" , - сказав Власенко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

При цьому він підкреслив, що, на думку лікарів німецької клініки "Шаріте", стан здоров'я Тимошенко не дозволяє їй брати участь в судовому процесі.

Нагадаємо, Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.

29 березня прокурор Харківської області Геннадій Тюрін повідомив, що справа ЄЕСУ а до Київського райсуду Харкова. Попереднє засідання у справі про ЄЕСУ призначено на 19 квітня. Місцем проведення слухання у справі обрано Харківський апеляційний суд.

13 квітня голова правління клініки Шаріте Карл Макс Айнхойпл повідомив, що стан екс-прем'єра Тимошенко не дозволяє їй брати участь в судовому процесі. "З медичної точки зору ми не вважаємо, що було б прийнятним в її нинішньому стані приймати участь в судовому процесі", - заявив після огляду Тимошенко К-М.Айнхойпл.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини