RU

Тимошенко відмовилася від зустрічі з Яценюком, - ДПтС

01.03.2013, 15:07
Тимошенко відмовилася від зустрічі з Яценюком, - ДПтС - Фото
Юлія Тимошенко

Сьогодні народні депутати від партії Батьківщина Арсеній Яценюк, Григорій Немиря, Сергій Пашинський прибули до ЦКБ №5 з метою отримання дозволу на проведення короткострокового побачення з Юлією Тимошенко, але екс-прем'єр відмовилася зустрічатися з депутатами. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Оскільки законом передбачена можливість проведення засудженими одного короткострокового побачення на місяць у складі не більше трьох осіб і тривалістю не більше 4 годин, керівництвом Качанівської колонії такий дозвіл народним депутатам було надано. У зв'язку з цим, засудженій запропоновано пройти в спеціально облаштоване приміщення для проведення побачень з прибулими. Нагадуємо, що всі побачення засудженої завжди проходили в цьому приміщенні. У відповідь засуджена Тимошенко відмовилася зустрітися з депутатами", - йдеться в повідомленні ДПтС.

У відомстві наголошують, що у випадку, якщо Тимошенко змінить своє рішення, пенітенціарна служба готова до забезпечення організації короткострокового побачення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини