RU

Тимошенко відмовилася від українських і зарубіжних лікарів

14.02.2012, 14:19
Тимошенко відмовилася від українських і зарубіжних лікарів - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в вівторок відмовилася від обстеження медичної групою, до складу якої входять п'ятеро іноземних і шестеро українських лікарів. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України (ДПСУ).

"В рамках виконання міжнародних домовленостей, відповідно до норм кримінально-виконавчого законодавства та міжвідомчого наказу про створення комісії для медичного обстеження Тимошенко сьогодні, 14 лютого, у Качанівську виправну колонію Харківської області прибула комісія висококваліфікованих лікарів, в тому числі представники від Канади та ФРН" , - сказано в повідомленні.

"Членами комісії пацієнтці було запропоновано провести обстеження стану  здоров'я за її ж вимогою. Однак, ув'язнена відмовилася від участі в обстеженні фахівцями МОЗ України та лікарями ДПСУ України", - зазначили в ДПСУ.

Такі заяви Тимошенко, відзначили у відомстві, є "прямим порушенням вимог чинного законодавства України та розцінюється як небажання проходити засудженою Тимошенко медобстеження в рамках правового поля".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини