RU

Тимошенко відмовилася від шести оглядів, - ДПСУ

10.02.2012, 07:34
Тимошенко відмовилася від шести оглядів, - ДПСУ - Фото
5dc3b9c6ea0de7f6ed32bd4b4fd9af03.jpg
За час перебування в Качанівській колонії екс-прем'єра Юлії Тимошенко було ініційовано проведення десяти комісійних оглядів з участю фахівців МОЗ України, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

За словами тюремників, в шести випадках Тимошенко відмовилася від медоглядів. "До участі в зазначених оглядах залучалися 15 фахівців МОЗ України вищої категорії, в тому числі три академіки і вісім докторів медичних наук", - йдеться в повідомленні прес-служби ДПСУ.

В ДПСУ нагадують про інструментальне обстеження стану здоров'я Тимошенко, проведене на початку січня за межами колонії. "За результатами обстеження Тимошенко призначили курс лікування, який вона отримувала в повному обсязі", - відзначають в прес-службі.

Крім того, за словами тюремників, із 17 січня 2012 року "проводяться сеанси лікувального масажу особистим масажистом засудженої". "Поряд з цим, засуджену Тимошенко щодня (три рази на день) оглядає медперсонал Качанівської виправної колонії", - йдеться в повідомленні представників ДПСУ.

Згідно з інформацією Державної пенітенціарної служби, медикаментозне лікування Тимошенко триває.

Наостанок в ДПСУ спростовують інформацію з посиланням на коментар Поліщука про надання Тимошенко сильних снодійних препаратів. "Їй надаються медпрепарати тільки зазначені в рекомендаціях фахівців МОЗ України, будь-які снодійні препарати засудженій Тимошенко не надаються", - підкреслюється в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини