RU

Тимошенко відмовилася від рекомендацій німецьких лікарів, - ДПСУ

20.03.2012, 12:03
Тимошенко відмовилася від рекомендацій німецьких лікарів, - ДПСУ - Фото
Юлія Тимошенко
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не захотіла підписувати "Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання", а також відмовилася від послуг харківських лікарів. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

"19 березня висококваліфіковані лікарі Харкова в черговий раз запропонували Юлії Тимошенко пройти курс терапевтичного лікування та проведення комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур. У зв'язку із цим засудженій було надано для підписання "Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання" із зазначенням у ньому детального індивідуального комплексного плану лікування у відповідності з усіма рекомендаціями німецьких лікарів", - сказано в повідомленні ДПСУ.

У прес-службі зазначили, що екс-прем'єр, отримавши документи, відмовилася підписати їх і залишила для вивчення.

У свою чергу лікарі Міністерства охорони здоров'я, як повідомляє прес-служба ДПСУ, у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії попередили Тимошенко про її особисту відповідальність в разі погіршення стану її здоров'я через подальшу відмови від лікування.

Крім того, в ДПСУ прокоментували лист урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з інформацією про отримання запиту від цього суду щодо умов утримання та лікування Тимошенко в колонії. "ДПСУ надала відповідну інформацію урядовому уповноваженому у справах ЄСПЛ про умови утримання Юлії Тимошенко, а також про умови, які були створені в Качанівській виправній колонії для забезпечення лікування та подальшого медичного обслуговування Юлії Тимошенко", - сказано в повідомленні.

В ДПСУ зазначили, що Тимошенко "жодного разу не погодилася на проведення терапевтичних процедур, рекомендованих німецькими фахівцями".

Нагадаємо, раніше ЄСПЛ вказав уряду України необхідність того, щоб екс-прем'єр Тимошенко отримала адекватне медичне лікування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини