RU

Тимошенко відмовилася ходити на фізкультуру і робити масаж, - ГПС

06.01.2012, 11:45
Тимошенко відмовилася ходити на фізкультуру і робити масаж, - ГПС - Фото
be3835b5a57e46b697ab5dbf862d26a4.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася від лікувальної фізкультури і сеансу лікувального масажу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

За даними ДПСУ, 4 січня 2012 року начальник Качанівської виправної колонії N54 Іван Первушкін звернувся до Міністерства охорони здоров'я та Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної адміністрації із заявою про надання консультативної допомоги Тимошенко.

У зв'язку з цим наказом міністра охорони здоров'я була створена комісія у складі дев'яти провідних фахівців різних галузей медицини. За результатами огляду та вивчення медичної документації стан здоров'я Тимошенко визнано задовільним. Фахівці МОЗ рекомендували їй розширення рухового режиму, проведення лікувального масажу і комплексу лікувальної фізкультури, а також подальше спостереження в динаміці лікарями медичної служби за місцем її перебування.

Крім того, Тимошенко було запропоновано пройти загальноклінічні лабораторні дослідження (аналіз крові) в умовах установ системи МОЗ України, від проведення яких вона в черговий раз відмовилася.

5 січня 2012 року медична комісія МОЗ України у складі шести фахівців запропонувала Тимошенко проведення занять з лікувальної фізкультури та сеансу лікувального масажу. Від запропонованого реабілітаційного лікування, зазначили в прес-службі ДПСУ, Тимошенко відмовилася.

Крім того, фахівці Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції спільно з комісією МОЗ прийшли до висновку, що санітарно-гігієнічні умови в камері Тимошенко є задовільними. Одночасно представники СЕС виміряли рівень освітленості в камері в нічний час і встановили, що він не перевищує міжнародний стандарт для освітлення вночі навіть палат медичних установ.

Нагадаємо, вчора Тимошенко через свого прес-секретаря Марину Сороку повідомила, що "відмовляється від політичних медичних комісій, сформованих в Адміністрації президента, і наполягає на обстеженні її незалежними лікарями, яких готові надати міжнародні організації та уряди".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини