RU

Тимошенко відмовилася їхати в лікарню - хоче подумати до завтра

08.05.2012, 13:46
Тимошенко відмовилася їхати в лікарню - хоче подумати до завтра - Фото
4f5ea54cf0d6d74392ac72fd92f407c1.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сьогодні під час зустрічі з німецьким лікарем Лутцем Хармсом відмовилася почати рекомендований їй курс реабілітаційних процедур на стаціонарі - у лікарні Укрзалізниці.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Державної пенітенціарної служби, Тимошенко мотивувала своє рішення тим, що їй потрібен ще час для роздумів і спілкування з адвокатами.

У розмові з лікарями Тимошенко не виключила, що все-таки може погодитися на перевезення в лікарню 9 травня. При цьому екс-прем'єр додала, що не відмовляється від стаціонарного лікування.

Додатково в ДПтС повідомили, що, за словами першого заступника міністра охорони здоров'я Раїси Моісеєнко, сьогодні під час відвідування ЦКБ № 5 німецький лікар Лутц Хармс відзначив готовність медичного закладу для того, щоб прийняти на реабілітацію Тимошенко. Раніше сьогодні головлікар лікарні № 5 Михайло Афанасьєв заявив журналістам, що представник "Шаріте" не давав жодних оцінок обладнанню та умовам утримання хворих. За його інформацією, німецький лікар є спеціалістом з неврології, а також займався психіатрією і нейрохірургією.

Нагадаємо, вчора ввечері в Україну прибув лікар з клініки "Шаріте" (Берлін), якого німецька сторона рекомендувала для проведення курсу реабілітації Тимошенко в лікарні Укрзалізниці. Під час свого останнього спілкування з професорами "Шаріте" 4 травня Тимошенко дала попередню згоду на стаціонарне лікування з 8 травня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини