Тимошенко відмовилася брати участь в засіданні по ЄЕСУ, - ДПтС

Тимошенко відмовилася брати участь в засіданні по ЄЕСУ, - ДПтС - Фото
Источник фото: EPA
13.08.2012, 17:58

Екс-прем'єр в черговий раз написала заяву про відмову брати участь в засіданні суду, де буде розглядатися справа ЄЕСУ

Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у засіданні Київського районного суду Харкова у справі корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ), запланованому на 14 серпня, повідомила в понеділок Державна пенітенціарна служба України.

"У своїй заяві засуджена посилається на рекомендації лікарів, які рекомендували їй певний час утриматися від участі в процесуальних заходах і обмежити кількість зустрічей з відвідувачами заради досягнення позитивних результатів її реабілітації", - говориться в повідомленні.

Суддя вже проінформований керівництвом Качанівської колонії про подання письмової заяви ув
'язненої.

Нагадаємо, чергове засідання у справі про фінансові порушення ЄЕСУ, якою свого часу керувала Тимошенко, призначене на вівторок. Тимошенко відмовляється від участі в судових засіданнях по справі ЄЕСУ, посилаючись на стан здоров'я. Досі лідер Батьківщини не була на жодному із засідань у справі і відмовляється від участі в режимі відеоконференції.

30 липня медики "Шаріте" звернулися з проханням забезпечити період спокою для Тимошенко до восьми тижнів. Перший заступник міністра охорони здоров'я - голова міжнародної медичної комісії Раїса Моісеєнко припустила, що суд візьме до уваги їхні рекомендації. За її словами, українські лікарі також рекомендують Тимошенко скоротити кількість зустрічей.

Досьє на Юлію Тимошенко