RU

Тимошенко відмовилась від медогляду: вимагає зустрічі з адвокатом

21.04.2012, 13:59
Тимошенко відмовилась від медогляду: вимагає зустрічі з адвокатом - Фото
Фото: EPA

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко після переведення з колонії на лікування в Центральну клінічну лікарню N5 Укрзалізниці відмовляється від проведення первинного медичного огляду. Про це повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

"Їй було запропоновано проведення медичного огляду, від якого вона поки утримується. Вранці також до неї заходили і лікуючий лікар, і члени міжнародної медичної комісії. На сьогоднішній день Юлія Володимирівна Тимошенко, на жаль, відмовляється від більш предметного медичного спілкування до зустрічі зі своїм адвокатом ", - сказала Моїсеєнко журналістам в суботу на брифінгу в Качанівській колонії, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області Євген Бараш заявив, що Тимошенко не давала письмової згоди на її переклад для лікування в ЦКБ N5. "Нам не потрібне отримання письмової згоди засуджених для їх лікування в стаціонарі", - сказав він. Між тим, Бараш запевнив, що Тимошенко давала усну згоду в присутності співробітників колонії та членів медичної комісії.

Раніше в партії Батьківщина висловили підозри, що Тимошенко перевели в лікарню Укрзалізниці примусово.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини