RU

Тимошенко в черговий раз зажадала закрити справу ЄЕСУ

16.08.2013, 15:56
Тимошенко в черговий раз зажадала закрити справу ЄЕСУ - Фото
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр-міністр України  Юлія Тимошенко в черговий раз вимагає від Київського районного суду Харкова у її відсутність розглянути клопотання про закриття "сфальсифікованої справи" про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України.

"Вимагаю від суду в мою відсутність розглянути мої клопотання про закриття цього тотально сфальсифікованої справи", - написала Тимошенко у заяві на ім'я судді Костянтина Садовського та начальника Качанівської колонії, повідомляє сайт Тимошенко.

Екс-прем'єр вкотре заявила, що поновлення справи є незаконним, оскільки 11 листопада 2005 року Верховний суд України на спільному засіданні Судової палати у кримінальних справах та Військової судової колегії визнав, що "кримінальні справи стосовно Тимошенко Ю.В. обгрунтовані і  відповідно до чинного кримінально-процесуального законодавства закриті компетентними органами і посадовими особами у зв'язку з відсутністю складу злочину на підставі ст.6 п.2 КПК України ".

"Незаконне відновлення цієї справи є грубим порушенням п.4 протоколу N7 до Європейської конвенції з прав людини, а також ст.61 Конституції України про незмінність судових рішень", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова проведе засідання з розгляду справи про діяльність корпорації ЄЕСУ. 5 липня суд через неможливість розглядати справу за відсутності Тимошенко переніс засідання на 16 серпня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини