RU

Тимошенко: Україну врятують тільки багаття опору

29.01.2013, 10:34
Тимошенко: Україну врятують тільки багаття опору - Фото
Фото: ЕРА
Лідер української опозиції, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в День пам'яті Героїв Крут закликає українців організувати Крути мафіозному режиму, сказано в її зверненні.

Екс-прем'єр нагадала, що в цей день 95 років тому кілька сотень юних захисників Української народної республіки намагалися самовіддано зупинити армію більшовицьких загарбників, яка йшла на Київ, а зараз нащадки цих же більшовиків, "трохи модернізовані і перефарбовані, знову наступають на столицю і всю нашу державу". "Немов внутрішні окупанти, - говорить Тимошенко, - знищують політичних опонентів, громадських активістів, звужують простір свободи, зупиняють європейський курс України. Державна машина працює для однієї мети - забезпечити своє довічне правління".


Тимошенко
наголосила: "Ми є свідками того, як сліпе бажання одного диктатора руйнує мрію і справу багатьох поколінь, вбиває надію мільйонів жити в нормальній європейській Україні, перетворює Україну з недостатньо розвиненої на досить відсталу феодальну державу".

"Події 1918 і 2013 років схожі між собою тим, що перед нами знову лежить питання збереження української незалежності, майбутнього наших дітей та онуків і нашого місця серед цивілізованих держав", - впевнена екс-прем'єр.

Лідер опозиції переконана, що українців неможливо приручити і переконати в тому, що чорне - це біле, неправда - це істина, корупція - це економічна стабільність, а відсутність елементарних свобод і прав - це збереження правопорядку. "Патріотично налаштовані українці з європейськими переконаннями - найбільший страх для режиму", - переконана Тимошенко. Вона впевнена, що режим
Віктора Януковича "боїться навіть поодиноких виступів".

"У День пам'яті Героїв Крут я закликаю суспільство прокинутися. Особистий нейтралітет до того, що відбувається в країні - це голос за встановлення диктатури, це загублений шанс на європейське майбутнє хоча б для наших дітей і онуків... Колись Лев Толстой сказав, що добрих людей більше, але зло перемагає, тому що злі краще організовані. Я звертаюся до вас: організовуйтесь, дійте спільно. Створюйте в Києві, в містах і селах власні малі і великі, колективні та індивідуальні Крути проти мафіозного режиму", - пише Тимошенко .

"Тільки тоді, коли прикладу сотень відважних борців послідують тисячі і сотні тисяч, коли Україна закипить багатьма вогнищами опору несправедливості, тільки тоді ми розімкнемо зачароване коло історії і доб'ємося права на дійсно вільну європейську країну", - переконана Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини