RU

Тимошенко: Справа щодо ЄЕСУ має бути негайно закрита

05.07.2013, 13:23
Тимошенко: Справа щодо ЄЕСУ має бути негайно закрита - Фото
Юлія Тимошенко
Ув'язнена Юлія Тимошенко звернулася до судді Київського районного суду Харкова Костянтина Садовського і до начальника Качанівської колонії Ігоря Колпащікова із заявою, в якій вимагає від суду в її відсутність розглянути клопотання про закриття проти неї справи про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України.

"Ця справа має бути негайно закрита і не підлягає подальшому розгляду. А тому я вимагаю від суду в мою відсутність розглянути мої клопотання про закриття цієї тотально сфальсифікованої справи", - написала Тимошенко у своїй заяві, передає прес-служба політика.

Екс-прем'єр наполягає на незаконності відновлення справи у зв'язку з тим, що 11 листопада 2005 року Верховний суд України на спільному засіданні Судової палати у кримінальних справах та Військової судової колегії визнав, що "кримінальні справи стосовно Тимошенко Ю.В. обгрунтовано і відповідно з чинним кримінально-процесуальним законодавством закриті компетентними органами і посадовими особами у зв'язку з відсутністю складу злочину на підставі ст.6 п.2 КПК України".

"Незаконне відновлення цієї справи є грубим порушенням п/4 протоколи N7 до Європейської конвенції з прав людини, а також ст.61 Конституції України про стійкість судових рішень", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, Київський районний суд Харкова сьогодні о 15:00 планує розпочати засідання з розгляду справи про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України.

Екс-прем'єру інкримінують ч.2 ст.15 та ч.5 ст.191 Кримінального кодексу. Її звинувачують у нібито "замаху на розкрадання коштів з державного бюджету на суму 25 млн.грн., ухиленні корпорації ЄЕСУ від сплати податків на загальну суму 4 млн.грн., у використанні платіжної карти іноземної компанії, з рахунку якої був використаний майже $1 млн . на розрахунки в дорогих готелях і ресторанах ". Справа була передана до суду в березні 2012 року.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини