RU

Тимошенко згодна на часткове помилування, - Яценюк

22.10.2013, 16:10
Тимошенко згодна на часткове помилування, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк
Колишній прем'єр-міністр і лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко згодна на часткове помилування. Про це заявив голова політради партії Арсеній Яценюк. За підсумками зустрічі з міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом і міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

Він зазначив, що Тимошенко згодна на часткове помилування. "Вона це чітко зазначила, що вона робить серйозний крок і заради долі України готова прийняти часткове помилування. Але і це Віктора Януковича не влаштовує", - підкреслив Яценюк, повідомляє прес-служба Батьківщини.

Відповідаючи на запитання, чи погодиться Тимошенко на варіант без помилування виїхати за кордон і повернутися після лікування, Яценюк підкреслив: "Навіть якщо б вона сама на це погодилася, то на це не погоджується Європейський Союз. Тому що ключова вимога ЄС - припинення політичних переслідувань. Чи не пауза у політичних переслідуваннях, а припинення".

"Цей варіант (виїзд на лікування з подальшим поверненням) неприйнятна для наших європейських партнерів", - підкреслив Яценюк.

Він зазначив, що законодавство, необхідне для вирішення питання звільнення Тимошенко, вже прийнято. За його словами, чинні закони та нормативні акти дають можливість прийняти рішення про звільнення Тимошенко і направити її на лікування до Німеччини.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини