RU

Тимошенко "шиють" нову справу по виборах 1996 року, - Батьківщина

14.03.2013, 13:28
Тимошенко
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.ua)

Генеральна прокуратура України фальсифікує нову кримінальну справу проти Юлії Тимошенко. Причина - обставини обрання депутатом Верховної Ради в 1996 році. Про це йдеться в заяві прес-служби партії Батьківщина.

"По заказу президента Віктора Януковича Генеральна прокуратура України продовжує винаходити все нові сфальсифіковані й надумані приводи для розправи над лідером опозиції. У цій ганебній справі влада вже не просто перейшла межу будь-якого здорового глузду, а дійшла до відвертого правового абсурду і прокурорського маразму - виконавці політичного замовлення Банкової зацікавилися документами про обрання Юлії Тимошенко народним депутатом у 1996 році, коли вона перемогла за підтримки 92% виборців", - йдеться у заяві.

В партії повідомили, що Генпрокуратура зажадала від Центральної виборчої комісії надати всю документацію щодо проведення виборів у 1996 році. "Слідчих чомусь особливо зацікавила кількість заяв і скарг на порушення законодавства, представлених кандидатами в народні депутати під час виборчих перегонів", - зазначили в Батьківщині.

У партії порадили ГПУ "поцікавитися іншими обставинами життєвого шляху Юлії Тимошенко і нарешті "вивести її на чисту воду". "На наш погляд і погляд платників податків, які фактично виплачують зарплату цим слідчим, варто перевірити, чи була вона піонеркою або комсомолкою і її можливу причетність до розвалу Радянського Союзу і ДКНС", - додали в партії Тимошенко.

Партія Батьківщина зажадала від Генпрокуратури "припинити фарс навколо Юлії Тимошенко і не ганьбитися на всю країну і світ, а дійсно займатися захистом прав громадян, об'єктивним розслідуванням кримінальних справ, боротьбою зі злочинністю і корупцією, що охопила всі вищі владні ешелони".

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини