RU

Тимошенко розповіла про нестерпний біль та крики ув'язнених

26.12.2011, 11:25
Тимошенко розповіла про нестерпний біль та крики ув'язнених - Фото
Фото: прес-служба БЮТ
У зверненні, розміщеному на офіційному сайті Юлії Тимошенко, екс-прем'єр зазначає: "Кажуть, що в окопах під вогнем немає атеїстів. Тут, після показового судилища наді мною і чотирьох з половиною місяців у камері, я зрозуміла, що у в'язниці також немає атеїстів".

"Коли тебе, незважаючи на нестерпний біль, допитують і судять прямо в тюремній камері десятки годин, без перерви і відпочинку, коли вся каральна система авторитарного режиму кожен день намагається знищити тебе навіки, а підконтрольні владі ЗМІ з ранку до вечора цілеспрямовано дискредитують твоє ім'я... Тоді молитва стає єдино інтимною, гідною довіри розмовою, яка вселяє надію. Ти розумієш, що Господь - твій єдиний друг, твоя єдина доступна сім'я, тому що, будучи позбавленою навіть доступу до священика, я не можу нікому більше довірити свої думки і надії", - розповіла Тимошенко.

"У цю пору любові і сімейного свята, у Різдвяні дні, самотність тюремної камери стає особливо нестерпною. Сіра, мертва тиша нічна (чоловіки-охоронці, ніби вуайеристи, щохвилини заглядають крізь щілину в дверях твоєї камери), раптові далекі крики ув'язнених, крики розпачу, страждання і гніву, брязкання тюремних засувів: все це не дозволяє заснути і вселяє таке занепокоєння, яке перетворюється на окремі тортури", - сказано в тексті.

"Але дивно те, що твої почуття не притупляються цим мертвим і жахливим світом. Навпаки, він оживляє їх: твій розум звільняється від повсякденних турбот, щоб думати про вічне і своє місце в ньому. Ця свобода духу є справжнім несподіваним подарунком у різдвяну пору. У темряві камери я знаходжу сили і надію від того, що знаю: Господь - поруч зі мною. Адже, де ще місце Христа, як не поряд з тими, хто страждає і просить милості", - зазначила вона.

"У це Різдво я попрошу мою сім'ю і друзів не хвилюватися за мене. Як сказала Ганна Ахматова (не Ахметова): "Я жива в цій могилі". Дійсно, знаю, що більше жива, ніж люди, які запроторили мене сюди. Різдво - час, який може означати новий початок для всіх нас", - сказано в тексті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини