RU

Чоловік Тимошенко пригадав Пшонці докір про совість і 52 млрд.

16.07.2012, 11:44
Чоловік Тимошенко пригадав Пшонці докір про совість і 52 млрд. - Фото
Олександр Тимошенко
Генеральна прокуратура України закрила очі, коли з країни було виведено 52 мільярда євро. Про це заявив чоловік колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Олександр Тимошенко, коментуючи заяву генерального прокурора Віктора Пшонки про те, що Тимошенко "совість треба мати" і не затягувати справу.

За його словами, сьогодні відбувається наступ влади на українську мову, знищення демократичних свобод, досягнутих народом під час помаранчевої революції, значно погіршується економічна ситуація. "Люди з кожним днем ​​живуть все гірше і гірше. Зростає заборгованість із заробітної плати, зокрема, в промисловості вона сягає більше 1 млрд.грн." - каже чоловік екс-прем'єра, слова якого наводить прес-служба сайту Тимошенко.

На його думку, замість того, щоб консолідувати і розвивати країну, нинішня влада з кожним днем ​​посилює політичні репресії, розпалює міжнаціональну та міжконфесійну ворожнечу. "Усвідомлюючи, що рейтинги нинішньої влади катастрофічно падають, режим Януковича посилює тиск на судові органи і прокуратуру у справах лідера опозиції Юлії Тимошенко, відтягує їх і займається новими фальсифікаціями", - відзначає він.

"Янукович і його кум Пшонка (генеральний прокурор України, - ред.) роблять все для того, щоб затягнути розгляд справи Юлії Тимошенко в Європейському суді", - переконаний він.

Олександр Тимошенко зазначає: бачачи безперспективність і явну програшність всіх справ щодо Юлії Тимошенко, влада всі сили кинула на безпрецедентні фальсифікації щодо неправдивої причетності Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня. "Видано вказівки збирати відомості про всіх родичів Юлії Тимошенко і забезпечувати тиск на них з метою отримання свідчень про причетність до вбивства. У хід йдуть залякування, погрози, тиск. Тиск виявляється навіть на неповнолітніх. То де ваша совість, пане Пшонка?" - звертається чоловік Тимошенко.

Він продовжує: "Чому ваша совість не прокинеться, щоб розслідувати діяльність уряду Януковича за 2006-2007 роки за звітом контрольно-ревізійного управління за завдані збитки державі більше $10 млрд., який був переданий до Генеральної прокуратури України у 2008 році", - говорить він .

"Де ваша совість, коли зараз йдуть масові розкрадання у Національному банку, нафтогазовій сфері, по об'єктах Євро? А куди ви дивилися, коли за 2 роки з країни вивезли 52 млрд. євро, може там вивозилися і ваші гроші або вашого сина Артема? Що, не мучить совість? " - пише Олександр Тимошенко.

Він також звернувся до українців. "Не вірте жодному слову цієї тупої бидло-еліти при владі! Навколо одна брехня. Європа вже навіть не реагує на це - дивиться з огидою і презирством. Жоден президент світу, крім Лукашенка і Путіна не привітали Януковича з Днем народження. Це вже повне одкровення. Припиніть сваволю і знущання. Попереду у влади - прірва! Страхи Януковича тільки посиляться і стіни Межигір'я вже не допоможуть", - резюмує він.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Пшонка закликав Тимошенко мати совість. За його словами, стан здоров'я Тимошенко поліпшується і необхідно встановити термін закінчення лікування. "Є рішення лікарів, що її здоров'я покращується ... Це правильно затягувати процес?" - заявив він, додавши, що "якби Тимошенко поважала закон, уже б почався судовий процес". "Совість треба мати", - сказав Пшонка, звертаючись до екс-прем'єра.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини