RU

Тимошенко провели дообстеження, - ДПСУ

27.02.2012, 14:59
Тимошенко провели дообстеження, - ДПСУ - Фото
Юлія Тимошенко
Колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко додатково обстежили в понеділок і результати цього огляду відправили німецьким та канадським лікарів. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ).

"Сьогодні відповідно до домовленостей між українськими, німецькими та канадськими лікарями, які входили до складу міжнародної медичної комісії, за згодою самої Юлії Тимошенко проведено дообстеження укладеної, результати якого спрямовані в німецьку клініку" Шаріте "і канадським лікарям", - сказано в повідомленні.

Екс-прем'єру здійснили додаткові обстеження, рекомендовані іноземними лікарями: МРТ, рентгенографію й комп'ютерну томографію. Але від рекомендованого німецькими лікарями і запропонованого в умовах Харківської обласної клінічної лікарні лабораторного дослідження крові "Тимошенко відмовилася в письмовій формі", повідомили в ДПСУ.

Тепер, як зазначили у відомстві, українські лікарі зі складу медичної комісії будуть чекати остаточних рекомендацій зарубіжних фахівців щодо подальшого лікування та реабілітація Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини