RU

Тимошенко провела з гостями 122 години, а для суду хвора, - ДПтС

02.07.2012, 17:42
Тимошенко провела з гостями 122 години, а для суду хвора, - ДПтС - Фото
Президент Литви Даля Грібаускайте в палаті у Тимошенко (фото - lrp.lt)
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко в харківській лікарні Укрзалізниці постійно і активно спілкується із захисниками та іноземними гостями. У загальній складності в період з 9 травня по 28 червня вона провела з відвідувачами 122 години.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, протягом зазначеного періоду Тимошенко провела ряд тривалих зустрічей з іноземними політиками та представниками міжнародних організацій.

"Під час проходження реабілітації в медустанові її активність в спілкуванні з гостями (порівняно з часом перебування в колонії) значно збільшилося", - відзначили в ДПтС. Зокрема, Тимошенко провела 32 зустрічі із захисниками загальною тривалістю понад 90 годин, дев'ять зустрічей з іноземними політиками тривалістю близько 24 годин, а також два побачення з рідними, які тривали близько восьми годин.

З боку німецьких та українських лікарів заперечень з приводу цих контактів і навантажень не було.

"Одночасно нагадуємо, що у вказаний період часу Тимошенко неодноразово відмовлялася від участі в судових засіданнях по її справам", - додала тюремна влада.

Нагадаємо, минулого тижня в Київському районному суді Харкова сторона звинувачення добилася перенесення засідання по справі ЄЕСУ та проведення судово-медичної експертизи Тимошенко, щоб дізнатися, чи можна її вивозити в суд.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини