RU

Тимошенко просить журналістів приїхати до неї в лікарню

06.04.2013, 15:42
Тимошенко просить журналістів приїхати до неї в лікарню - Фото
1b56498863523c81c0724ba6d67acbd2.jpg
Прошу, щоб ви були присутніми під час складання представниками Качанівської колонії чергового неправдивого акту щодо мого начебто "небажання" їхати в Київ до суду, бо тільки ваша присутність може допомогти припинити лавину неправдивої інформації", - йдеться у зверненні Тимошенко, текст якого цитує її офіційний сайт.

Вона також висловила сподівання, що керівництво колонії допустить журналістів до неї і не буде перешкоджати їм виконувати професійний обов'язок і фіксувати все, що відбувається в палаті лікарні Укрзалізниці напередодні допиту чергового свідка у справі Щербаня.

"Якщо це відбудеться, то у вас буде можливість переконатися, що відеозйомки, які вкидають у ЗМІ за наказом режиму, є змонтованими і не відображають мою позицію ", - заявила Тимошенко.

"Важкий стан здоров’я, згідно ст.249 КПК України (1960 року), не дозволяє мені бути присутньою в судовому засіданні, яке має відбутися 12 квітня 2013. Однак, враховуючи тяжкість сфальшованих режимом Януковича обвинувачень у іншій політично вмотивованій справі - справі Шербаня, я продовжую вимагати своєї особистої присутності на судових засіданнях з допитів усіх свідків. Незважаючи на важкий стан здоров’я та лікування у стаціонарному відділені харківської лікарні "Укрзалізниці", я вчергове наголошую про свою готовність на транспортування до Києва", - заявила вона.

"За будь-яких обставин режим намагається протизаконно та бездоказово призначити мені довічне ув’язнення у сфальшованій "справі Щербаня". За наполяганням ГПУ, користуючись моїм перебуванням у харківській лікарні ЦКЛ № 5 на стаціонарному лікуванні, порушуючи вимоги ст. 225 КПК України (в редакції 2012 р.), спираючись на сфальшовані керівництвом Качанівської в’язниці акти щодо начебто мого "небажання" приїздити до Києва суд продовжує проводити за моєї відсутності незрозумілі засідання з допиту свідків", - зазначила екс-прем'єр.

За її словами, проти сфальсифікованих актів про відмову, неправдивих свідчень нібито "свідків" ГПУ, побудованих на словах третіх-четвертих-п'ятих осіб або померлих людей, "має бути моє власне слово, тому що доводити абсурдність звинувачення у вигаданій владою причетності до тяжкого злочину я збираюся без оглядки на своє здоров'я ". "Я сподіваюся, що ви, шановні журналісти, будете присутні в неділю в лікарні Укрзалізниці при складанні адміністрацією в'язниці так званого" відмовного "акту і зможете оприлюднити мою позицію. Правда про це, про моє ставлення до справи Щербаня важлива не тільки для мене, але і для всього суспільства ", - підкреслила вона.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини