RU

Тимошенко просить розглядати касацію щодо газової справи без неї

10.07.2012, 16:42
Тимошенко просить розглядати касацію щодо газової справи без неї - Фото
6b92a7bf11095c2ba676778bbaacb7c5.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить розглянути касацію свого захисника Олександра Плахотнюка на вирок Печерського суду Києва щодо газової справи в її відсутність. З відповідною заявою вона звернулася до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Про це заявив її захисник Сергій Власенко.

"Незважаючи на абсурдність ситуації, незважаючи на незаконність, ми очікуємо, що післязавтра касаційний суд, незважаючи на третю заяву Юлії Тимошенко, яку вона подала, щоб справа слухалася в її відсутність - це її право, Вищий спеціалізований суд, на моє переконання, відкладе розгляд цієї справи", - сказав Власенко, передає НБН.

За його словами, це свідчить про навмисне затягування касаційного процесу з боку суду, оскільки "Янукович, як вогню, боїться розгляду справи Юлії Тимошенко в Європейському суді 28 серпня і робить все, незважаючи на її об'єктивний стан здоров'я, щоб всіляко гальмувати розгляд справи у Вищому спеціалізованому суді".

Нагадаємо, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ у січні 2012 року прийняв до розгляду скаргу захисника екс-прем'єра Плахотнюка на незаконність рішення Печерського районного суду Києва щодо газової справи, згідно з якою Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі.

Вищий спецсуд повинен був почати розгляд скарги 15 травня, але з тих пір її засідання вже двічі переносилися. Суд наполягає на особистій присутності екс-прем'єра на суді.

Захист Тимошенко стверджує, що їх підзахисна не може бути присутньою на засіданні зважаючи на стан здоров'я.

Для перевірки стану здоров'я суд постановив призначити судово-медичну експертизу, яку Тимошенко пройти відмовилася.

Додамо, 10 липня Київський суд Харкова переніс чергове засідання у справі ЄЕСУ (Єдині енергетичні системи України) також у зв'язку з відсутністю підсудної.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини