RU

Тимошенко просить не пускати команду Януковича в країни Європи

18.10.2012, 14:58
Тимошенко просить не пускати команду Януковича в країни Європи - Фото
9615f7033765d1c26e50243605423a99.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає європейців ретельно відслідковувати фальсифікації під час виборів, а також обмежити свободу пересування представників української влади. Про це йдеться в її зверненні до конгресу Європейської народної партії, яке сьогодні зачитав президент ЄНП Вільфред Мартенс.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, у зверненні йдеться: "Сьогодні вже 439-й день мого ув'язнення ... Кожну ніч, коли брязкає замок на двері, я кажу собі, що я пережила ще один день, і буду виживати, яке б зневагу не виявляв до мене цей режим ... Але все більше вночі я починаю боятися, - не за себе, а за мою країну. Адже цей глухий звук, який я чую кожного разу, як закриваються тюремні двері, нагадує мені про те, що двері до свободи, до Європи, до пристойного життя для моїх співвітчизників також закривається для України ".

Тимошенко стверджує, що доклала всіх зусиль, щоб Батьківщина, Борис Тарасюк, Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок і всі без винятку опозиційні лідери були разом. "Я не перебільшую: залишилося буквально кілька миттєвостей для того, щоб вдихнути тому життя і свободу в мою країну", - стверджує вона.

Щоб прискорити цей процес, Тимошенко просить направити в Україну 28 жовтня офіційних спостерігачів, які будуть уважно стежити і документувати всі фальсифікації. Друге прохання - вже зараз викривати дії української влади по системним фальсифікаціям, які вона вживає на етапі підготовки до виборів.

"І найважливіше: пора ще до виборів обмежити свободу для тих, хто вбиває демократію в моїй країні. Не дозволяйте представникам цього режиму та їх поплічникам вільно подорожувати у ваших країнах і поширювати інформаційний пропагандистський яд. Не дозволяйте їм здійснювати корупційні трансакції через ваші країни і почніть розслідувати такі випадки. Не дозволяйте їх сім'ям насолоджуватися вашим добробутом за допомогою грошей, шахрайством відібраних у важко працюючого українського народу. Тільки відмовивши в цих свободах тим, хто відмовляє в свободі своїм співвітчизникам, можна змусити режим Януковича  усвідомити, що його зневага до закону і Європи спричинить за собою серйозні наслідки ", - пише вона.

Мартенс зачитував звернення Тимошенко до конгресу ЄНП на тлі слайд-шоу її фотографій.

Досьє на Юлію Тимошенко

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини і аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини