RU

Тимошенко просить допомоги євроспостерігачів в її доставці в суд

27.02.2013, 17:43
Тимошенко просить допомоги євроспостерігачів в її доставці в суд - Фото
Олександр Квасневський

Юлія Тимошенко просить екс-президента Європарламенту Пета Кокса та екс-президента Польщі Олександра Квасневського  проконтролювати її доставку до суду на допит свідка у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня. Про це йдеться в її заяві, оприлюдненій прес-службою Батьківщини.

За словами екс-прем'єра, всупереч її численним письмовим вимогам доставити її в суд пенітенціарна служба неодноразово відмовлялася це робити, незважаючи на рішення суду про необхідність присутності Тимошенко. "Щоб вчинити цей посадовий злочин, працівники Качанівської колонії тричі фальсифікували акти про нібито мою відмову поїхати до суду", - йдеться в заяві Тимошенко.

Вона нагадала, що 4 березня буде відбуватися допит чергового свідка у справі вбивства Щербаня. "І я припускаю, що українська влада знову позбавить мене права на захист, сфальсифікує черговий акт про мою нібито відмову їхати до суду і буде далі робити свій суд Лінча по засудженню мене до довічного ув'язнення, причому, без моєї участі", - написала Тимошенко.

"Прошу вас в рамках мандата місії, яку ви очолюєте, направити вашого представника в лікарню Укрзалізниці для здійснення контролю за моєю доставкою в судове засідання по допиту свідка на стадії досудового слідства у справі Євгена Щербаня", - просить європейських політиків Тимошенко.

Нагадаємо, доцільність місії Кокса та Квасневського, призначених спостерігачами від Європарламенту щодо судових процесів над Юлією Тимошенко
, Юрієм Луценком та Валерієм Іващенком, поставлена ​​в Брюсселі під сумнів через відсутність прогресу в її роботі.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини