RU

Тимошенко пропонує поліпшити умови утримання ув'язнених

01.04.2014, 16:30
Тимошенко пропонує поліпшити умови утримання ув'язнених - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Юлія Тимошенко  наполягає на ухваленні закону про поліпшення умов утримання ув'язнених. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що просить парламент одним з перших питань у вівторок  8 квітня, розглянути проект змін до Кримінального процесуального кодексу, яким пропонується, за її словами, європейський варіант функціонування пенітенціарної системи.

"Людей позбавляють волі. Можливо, вони скоїли вчинки, які до цього призвели. Але вже сам факт позбавлення людини свободи - це найжорсткіше покарання, яке тільки можна уявити. Не треба їх карати насильством, знущаннями  голодом, непосильним, рабською працею, нелюдськими умовами утримання", - сказала вона. Тимошенко зазначила, що проект закону підготовлений разом з правозахисними організаціями та розглянутий профільним парламентським комітетом.

Також вона закликала всі парламентські фракції підтримати проект закону про амністію, за яким передбачається випустити на волю понад 60 тисяч осіб. Тимошенко підкреслила, що за чотири роки правління Віктора Януковича в тюрми потрапило дуже багато представників середнього класу, вина яких в основному полягала в тому, що вони відстоювали свою свободу, а не скоювали злочини.

Вона додала, що зробить висновки з голосування по цих двох законопроектах, а також з антикорупційного законопроекту Батьківщини, який дозволяє громадянам безпосередньо звертатися до суду з відео- та аудіодоказами корупційних дій чиновників. "Якщо Верховна Рада одноголосно не підтримає введення таких прав для громадян, а також для юридичних осіб, я буду робити висновки разом з усією країною, що ці політики і депутати хочуть і надалі зберігати корупційні можливості, які є у влади", - додала Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини