RU

Тимошенко про ТВі: Ми повинні відстояти свободу слова в Україні

26.04.2013, 16:40
Тимошенко про ТВі: Ми повинні відстояти свободу слова в Україні - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.ua)
"Канал ТВі - це остання барикада, останній форпост непідробної свободи слова в телевізійному просторі України. Все інше продано, перепродано, відшліфоване під поганий смак авторитаризму", - переконана Юлія Тимошенко, про що вона написала у своєму листі.

Сьогодні, на її думку, проти ТВі проводять операцію "ліквідація". "Цей факт - найкращий індикатор того, куди ми рухаємося: до яких цінностей, до якої якості, до яких стандартів - в Європу чи в принципово інше місце", - пише екс-прем'єр, повідомляє прес-служба політика.

"Під загрозою знищення опинилося головне, що є на каналі - його колектив. Той колектив, який не боявся проводити гучні розслідування і говорити правду в прямому ефірі, не боїться відстоювати своє право на професію і зараз", - пише Тимошенко.

Вона закликала опозиційні сили і громадянське суспільство захистити канал. "Це буде наш тест на здатність відстояти хоча б залишки свободи в Україні", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Була звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Шевченка, до недавніх пір - ведучий програми "Знак оклику!". Як доказ законності рішень прес-служба каналу розмістила документ із зборів каналу. Шевченко був внесений до держреєстру як правомочний гендиректор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини