RU

Тимошенко про мову й владу: Я вас дістану й примушу відповідати

19.06.2012, 14:37
Тимошенко про мову й владу: Я вас дістану й примушу відповідати - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба БЮТ-Батьківщини, Тимошенко у своєму посланні з Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці в Харкові підкреслює, що "сьогодні партія влади на чолі з Януковичем планує розглянути абсолютно авантюрний і безвідповідальний законопроект про введення двомовності в Україні". "Це як раз той випадок, коли, як кажуть, їх ніхто не тягнув за язик - вони самі себе витягли", - говорить вона.

"Повинна відзначити, що двомовність в Україні вже введено - це мова "фені", мова криміналу, мова корупції та тіньової економіки. Саме цією мовою вони заповнюють "бланки", складають "звіти", саме цією мовою і цими поняттями вони живуть і знущаються над країною", - сказала Тимошенко.

"Я давно говорила: якщо у вас є проблема з мовами, якщо у вас є проблеми з двомовністю - вивчіть українську. Введення другої державної мови - це не просто передвиборна ініціатива Партії регіонів. Ми знаємо, що напередодні кожних виборів вони дістають цю тему і намагаються маніпулювати людьми. Їм не потрібна мова ні російська, ні українська. Їм не потрібна ні Україна, ні Росія. Вони живуть за іншими поняттями. Їм потрібно особисте збагачення, їм потрібен повний контроль над країною ", - впевнена Тимошенко.

"Я хочу з усією відповідальністю сказати: це не просто передвиборчі ігри - це злочин проти України, це злочин проти нації. Це злочин проти історії і проти народу. І я з усією відповідальністю заявляю, що я не дам цього зробити! Чуєте, я тут, за гратами, не дам вам глумитися над Україною! " - сказано в повідомленні.

"Я хочу, щоб ви всі знали, що знущатися над мовою, над основними принципами націотворення набагато небезпечніше, ніж знущатися над Тимошенко. І де б ви не були, що б ви не робили - я обов'язково дістану вас і обов'язково змушу відповідати перед законом і перед країною за те, що ви робите зараз", - заявила екс-прем'єр.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини