RU

Тимошенко призначено експертизу, суд перенесли

25.06.2012, 13:26
Тимошенко призначено експертизу, суд перенесли - Фото
Юлія Тимошенко (фото: ЕРА)
Київський районний суд Харкова ухвалив призначити наступне засідання у справі про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи на 10:00 10 липня, а також призначити екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко проведення судово-медичної експертизи.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, таке рішення суд прийняв у понеділок. Держзвинувачення хоче знати, чому екс-прем'єр не з'являється на суд.

Нагадаємо, сьогодні відбулося перше засідання Київського райсуду Харкова у справі корпорації ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету.

Як повідомлялося, Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі, посилаючись при цьому на висновок німецького професора Карла Макса Айнхойпля. Директор клініки Шаріте раніше прибув в Україну на один день для написання висновку про можливість участі Тимошенко в судовому засіданні, хоча про такі рекомендації сама Тимошенко відповідним листом просила свого  лікаря Аннет Райсхауер. У висновку, німецькі лікарі радять відмовитися від транспортування Тимошенко з метою не нашкодити успішному процесу лікування.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини