RU

Тимошенко прийняла пропозицію емісарів лікуватися в Німеччині

04.10.2013, 16:05
Тимошенко прийняла пропозицію емісарів лікуватися в Німеччині - Фото
Сергій Власенко та Юлія Тимошенко в суді
Представники моніторингової місії Кокс і Кваснєвський передали екс-прем'єру  Юлії Тимошенко пропозицію про виїзд на лікування до Німеччини. Тимошенко це пропозиція приймає. Про це йдеться в заяві екс-прем'єра, яку сьогодні на прес-конференції оприлюднив захисник Сергій Власенко.

"Я публічно приймаю цю пропозицію", - йдеться в заяві, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Тимошенко, вона приймає пропозицію не тому, що не довіряє українським медикам, а тому, що не довіряє режиму, який "на все готовий, щоб позбутися" від неї.

"Я боролася, борюся і буду боротися за свою повну правову реабілітацію, а також за зняття з мене всіх абсурдних, від А до Я сфальсифікованих звинувачень, за повернення до повноцінного політичного життя", - зазначила вона.

Крім цього, Власенко повідомив, що сьогодні Кокс і Кваснєвський зустрічаються з президентом Віктором Януковичем. Монітори передали йому своє прохання про помилування Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, екс - голова Європейського парламенту Пет Кокс, який представляє в Україні місію Європарламенту, заявив нещодавно, що в ЄС чекають рішення Януковича по Тимошенко. "У нас є кілька пропозицій для виходу з цієї ситуації. Не раз і не два надавали їх українським партнерам. Очікуємо рішення президента Януковича" , - сказав він.

На вирішення питання Тимошенко в України є ще півтора місяці - Європейський парламент переніс на 15 листопада рапорт моніторингової групи у справі екс-прем'єра. " У ході засідання комісії закордонних справ Європарламенту сьогодні були оголошені наступні терміни: 15.11 - рапорт місії Кокса та Кваснєвського, 18.11 - рішення про підписання угоди про асоціацію з Україною", - повідомив на своїй сторінці в Facebook євродепутат Павло Залевськи.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини