RU

Тимошенко привітала з Днем свободи: відчуває провину і гордість

22.11.2011, 17:40
Тимошенко привітала з Днем свободи: відчуває провину і гордість - Фото
1f23412c81b791fac5727f0c30a79977.jpg
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко закликала українців відчути відповідальність за країну і захистити її від нинішньої влади. Про це йдеться у привітанні Тимошенко з нагоди Дня свободи, текст якого наводить прес-служба партії.

Тимошенко зазначила, що сім років тому Україна стала частиною Європи, без урочистих підписань і ратифікацій документів. "І цілий світ заздрив тим простим українцям, які вийшли на Майдан, щоб разом мерзнути і грітися, співати і скандувати, радіти і сподіватися - разом любити свою країну. Бо така нація - це однозначний привід для гордості", - зазначила вона.

Вона наголосила, що саме тоді українці завоювали своє право бути в Європі, однак згодом "влада цей вибір розчинила у власних амбіціях і сварках".

"У День свободи у мене змішані почуття: гордості за свою країну і провини за нездійснені мрії. Наслідком нашої недалекоглядності стала купка клептоманів, яка зараз прийшла до влади. Вони думають, що прийшли надовго, назавжди. А тому й ведуть себе так, ніби українців не існує, нації немає", - зазначила лідер Батьківщини.

У той же час, на її думку, не може бути так, щоб українці мовчки ковтали все, що їм підкидає влада. "Севастополь здали - проковтнули. Податками обклали - проковтнули. Пенсію скоротили - проковтнули. Парканів набудували і "йолки" на Майдані ставлять за півтора місяці до Нового року", - наголосила Тимошенко.

Вона побажала українцям згадати те почуття гордості за свою країну, завдяки якому "ми кожен день одягали помаранчеве, йшли на Майдан і несли теплі речі і гарячу каву в термосах". "Давайте згадаємо те відчуття і спробуємо його відтворити. Спробуємо знову відчути себе відповідальними за власну країну і захистити її", - закликала Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини