RU

Тимошенко припинила акцію непокори, її вимоги виконані

25.02.2013, 17:42
Тимошенко припинила акцію непокори, її вимоги виконані - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко припинила акцію громадянської непокори. Про це на брифінгу в Харкові повідомив її захисник Сергій Власенко. За його словами, Тимошенко домоглася виконання всіх поставлених нею вимог.

"Юлія Володимирівна почала акцію непокори, щоб продемонструвати, що кожна людина в Україні, яка бореться проти незаконних дій режиму, може досягати перемоги. На сьогодні, за її словами (я не був у неї в палаті і особисто не бачив) демонтовані ті відеокамери, які стояли відкрито, прибрано постійний пост, який знаходився у неї в палаті. Їй повідомили також про те, що нібито - кажу нібито, тому що вона не могла цього перевірити, і я цього не бачив, - демонтована моніторингова кімната. І дійсно, Юлія Володимирівна займається лікувальними процедурами без присутності співробітників пенітенціарної служби... весь час перебування Тимошенко в ЦКБ №5 всі ці пристрої стояли там з однією метою - психологічного тиску і психологічних тортур. Їх легко зняли, як тільки у нас з'явилася на це воля президента Януковича", - сказав Власенко, якого цитує
Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, 8 січня Тимошенко оголосила про початок особистої акції громадянської непокори. Вона відмовилася спілкуватися зі слідчими і прокурорами, добровільно їхати в суд, а в разі спроби доставити її примусово загрожувала фізичним опором. Екс-прем'єр також відмовилася повертатися в палату до тих пір, поки там ведеться відеоспостереження і цілодобово знаходиться караул. У п'ятницю, 22 лютого, Янукович заявив, що вважає за доцільне демонтувати відеокамери в палаті Тимошенко. У той же день ДПтС повідомила про демонтаж камер в палаті екс-прем'єра.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини