RU

Тимошенко пояснила опозиції, як перемогти на виборах

21.04.2012, 22:16
Тимошенко пояснила опозиції, як перемогти на виборах - Фото
Фото: Прес-служба БЮТ

"Я думаю, що за партію влади, разом з коефіцієнтом фальсифікації, віддадуть голоси 15-20 відсотків громадян. Усе інше зобов'язана отримати опозиція. Ми не можемо втратити жодного голосу", - заявила в інтерв'ю щотижневику DT.UA Юлія Тимошенко.

"Це значить - єдиний список! Не можна допустити, щоб окремі опозиційні сили порозважались самостійною участю у виборах і набрали по два-три відсотки голосів, розпорошивши спільні зусилля. Тому в підсумку ми одержимо - мінус двадцять відсотків від можливого кінцевого результату", - пояснила вона.

"Але найголовніша загроза - це самостійний похід УДАРу і Свободи. Я знаю, і Віталій, і Олег певні, що подолають прохідний бар'єр з великим запасом. Я теж певна, але трохи розбираюся в українській політиці й розумію, що тверді методи фальсифікацій для того й застосовуються, щоб не дати цим двом партіям пройти в Раду, навіть якщо фактично вони наберуть необхідну кількість голосів. Їх зроблять донорами для Партії регіонів. Вибачте за некоректне порівняння, але Варлам Шаламов, здається, колись писав, що в сталінські часи кримінальники, тікаючи з табору, брали із собою політичних. Їх називали "консерва". Тому що вони їх просто їли по дорозі, у тайзі... Я не хочу, щоб партія влади робила з опозиції на парламентських виборах "консерваторію" і харчувалася, переводячи незахищені голоси опозиції у свої виборчі кошики", - підкреслила лідер Батьківщіни.

На її думку, партія влади на законодавчому рівні заборонила можливість формувати виборчі блоки, оскільки боїться об'єднання опозиції. "Ми повинні відповісти гідно - об'єднатися в єдиний список на базі однієї партії. Це саме те, від чого в партії влади немає антидоту. Коли я говорю про єдину опозицію, то маю на увазі об'єднання в один партійний список, крім перерахованих вище партій, ще є УДАР, Свобода, Громадянська позиція, Наша Україна на чолі з Валентином Наливайченко. Я вважаю, що це єдино можливий формат участі опозиції в парламентських виборах, принаймні в тому випадку, якщо ми прагнемо перемогти і зберегти країну", - підкреслила вона.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини