RU

Тимошенко повинна виїхати на лікування без наручників, - Яценюк

16.10.2013, 13:33
Тимошенко повинна виїхати на лікування без наручників, - Яценюк - Фото
Арсеній Яценюк (фото - Facebook)
Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко повинна виїхати на лікування до Німеччини без наручників, інакше президент Віктор Янукович не зможе поставити підпис під угодою про асоціацію з ЄС. Про це сьогодні на прес-конференції після передвиборного з'їзду Батьківщини заявив лідер фракції Арсеній Яценюк, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На питання журналістів, який сценарій вірогідніший - помилування або виїзд Тимошенко на лікування до Німеччини з міжнародної практиці - Яценюк сказав: "Можливий тільки один сценарій. Це звільнення Юлії Тимошенко та надання їй можливості отримання медичної допомоги у Німеччині. Якщо цей сценарій буде реалізовано, то наступним кроком стане підписання угоди у Вільнюсі, де стоятиме підпис наших європейських партнерів і президента України Віктора Януковича. Але Віктор Янукович повинен поставити два підписи. Перший підпис - або під указом про помилування, або під іншим актом, який дає Юлії Тимошенко можливість виїхати без наручників до Німеччини, і другий підпис - під угодою".

У свою чергу, Олександр Турчинов заявив, що влада намагається фальсифікувати європейську інтеграцію. Він нагадав, що припинення політичних репресій - принципова умова Європи. "Вони як в'юни крутяться, щось придумують для того, щоб не припинити, а тимчасово зробити перерву в політичних репресіях, зробити перерву на підписання угоди, а потім продовжити", - сказав Турчинов. За його словами, точно так само фальсифікуються ключові євроінтеграційні закони: " Назва одна, європейська, а зміст зовсім інший. Те ж саме і з питанням Тимошенко".

Нагадаємо, напередодні був продовжений на місяць мандат наглядової місії Європейського парламенту в складі екс-президента Європарламенту Пета Кокса та екс-президента Польщі Олександра Кваснєвского, оскільки поки не була досягнута головна мета місії - звільнення Тимошенко.

При цьому Європейський Союз запропонував президентові України Віктору Януковичу застосувати до екс-прем'єра процедуру "часткового помилування" . Пропонується скоротити термін ув'язнення з 7 до 2 років, які Тимошенко вже перебуває в ув'язненні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини