RU

Тимошенко попередила Європу, що Янукович може "кинути"

01.02.2012, 17:24
Тимошенко попередила Європу, що Янукович може
Фото: ЕРА
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що Європі та світу не варто сподіватися на цивілізований діалог з президентом Віктором Януковичем.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Тимошенко зазначила, що оголошення в міжнародний розшук Арсена Авакова - колишнього губернатора Харківської області та лідера обласної організації партії Батьківщина - показало, як насправді Янукович ставиться до установок, порад і рекомендацій цивілізованого світу.

"У той час, коли вся Європа, Європарламент і ПАРЄ висловлюються за негайне припинення переслідування за політичні переконання, Віктор Янукович починає нову хвилю цькування, залякування і шантажу щодо опозиції, демократії та громадянського суспільства в Україні", - сказала Тимошенко, додавши, що єдиним злочином Авакова є приналежність до рядів опозиції і партії Батьківщина.

"Мова тут не про чергову помилку і не про перегини на місцях, оскільки в мене є безумовні підстави стверджувати, що всі політичні репресії в країні, всі судові процеси, всі політичні кримінальні справи контролюються і організовуються Віктором Януковичем особисто", - додала вона.

У зв'язку з цим Тимошенко попередила Європу і цивілізований світ про небезпеку рівного діалогу "з цією людиною".

"Світогляд Януковича формувався не в "Сорбонні" і не в "Оксфорді". Він виріс і виховувався в кримінальному світі, і саме звідти переніс правила спілкування в світ української політики, а зараз намагається грати за ними і в Європі. У тому світі "кинути", "розвести", обдурити - це абсолютно нормальні явища і дії. І саме так сьогодні ставиться Віктор Янукович до цивілізованого світу і міжнародних організацій. Більш того, відомо, що в приватних бесідах він відверто хизується своїм нахабством в спілкуванні зі світовими лідерами і хвалиться тим, що жодних рекомендацій виконувати не буде. Адже в його світі це було б приниженням", - сказала вона.

Тимошенко вважає надії європейських політиків на порозуміння з Януковичем абсолютно марними.

"Щоб зняти всі можливі питання, я повинна зазначити, що я виступаю категорично проти будь-яких санкцій щодо України, якщо вони хоч трохи торкнуться простих людей, а не влади. Але я зобов'язана пояснити світу, з ким вони мають справу, щоб не живити зайвих ілюзій про можливий розвиток політичних процесів в Україні", - йдеться в листі Тимошенко.

Нагадаємо, минулого тижня ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи зажадали випустити Тимошенко і Луценка, а також допустили можливість застосування санкцій проти України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини