RU

Тимошенко пообіцяла не перетворювати лікування в еміграцію

04.10.2013, 16:21
Тимошенко пообіцяла не перетворювати лікування в еміграцію - Фото
5d4c458a12ad2827ce607c284baf7f7e.jpg
Юлія Тимошенко заявляє, що її можливий виїзд до Німеччини на лікування не буде політичною еміграцією. Про це йдеться в її заяві, озвученій сьогодні на прес-конференції захисником екс-прем'єр-міністра Сергієм Власенком, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У своїй заяві Тимошенко підкреслила, що її можливий виїзд на лікування до Німеччини не вирішує питання її політичної реабілітації та зняття з неї абсурдних звинувачень. У той же час, за її словами, такий крок може розрядити ситуацію напередодні саміту Східного партнерства 28 листопада у Вільнюсі.

"Тому задля успішного Вільнюса та успішної України, заради історичної та доленосного рішення з ЄС, я готова прийняти таку пропозицію. Заявляю чітко і ясно: мій можливий виїзд до Німеччини не є еміграцією. Я ніколи і ніде не буду просити політичного притулку. Не буду ховатися по закордонах. Я своє вже давно відбоялася. Я буду брати найактивнішу участь у звільненні України від диктатури", - сказано в заяві Тимошенко.

Нагадаємо, в ході завершення 10 - ї щорічної Ялтинської зустрічі YES у вересні цього року спецпосланець Європарламенту  Олександр Кваснєвський наполягав на лікуванні Тимошенко за кордоном. "Тимошенко хвора. Вона потребує операції, а потім терапії, а потім реабілітації. Ми сподіваємося, що вона поїде за кордон", - сказав Кваснєвський.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини