RU

Тимошенко поновлює реабілітаційні процедури

16.11.2012, 14:04
Тимошенко поновлює реабілітаційні процедури - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко поновлює реабілітаційні процедури, повідомив лікар з берлінської клініки "Шаріте" Лутц Хармс.

"З цього моменту починаються реабілітаційні процедури, але обсяг цих процедур буде дуже обмежений, оскільки вона дуже слабка для того, щоб в повному обсязі виконувати ці процедури. І медикаменти організм спочатку буде переносити не дуже добре. Ми будемо дивитися, і у міру поліпшення її самопочуття буде змінюватися доза медикаментів та обсяг процедур", - сказав Хармс журналістам у п'ятницю біля харківської лікарні N5, де лікується Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Хармса, німецькі лікарі вже склали рекомендації разом з українськими колегами і розписали план реабілітаційного лікування на найближчі дні.

Хармс зазначив, що лікарі з "Шаріте" мають намір продовжувати підтримувати постійний контакт з українськими колегами.

Він зазначив також, що процес відновлення Тимошенко після 17-ти днів голодування починається досить повільно. "Приблизно процес реабілітації триватиме стільки ж, скільки тривала сама голодовка до тих пір, поки вона знову не повернеться в нормальний стан... Вчора ввечері прийняла першу їжу, це були перші глотки соку", - сказав Хармс.

"На даний момент часу ми, звичайно, порекомендували їй залишатися тут, у лікарні. Ми обговорили це питання також з пацієнткою, і в даний час вона тимчасово відмовилася від свого бажання, щоб її перевели в колонію", - додала Аннет Райсхауер.

Хармс зазначив також, що остаточне рішення Тимошенко буде залежати в першу чергу від того, чи буде відеоспостереження в приміщеннях. "Чи відкличе вона свою заяву остаточно, буде залежати від подальшого розвитку подій. Головним чином це залежатиме від наявності відеоспостереження в приміщеннях", - наголосив Хармс.

Як повідомлялося, в середині жовтня в інтернеті було викладено відео, зняте в лікарняному інтер'єрі, де жінка, схожа на Тимошенко, пересувається в туфлях на високих підборах в лікарняній палаті і займається фізкультурою в палаті, де відбуваються фізіотерапевтичні процедури.

Пізніше Сергій Власенко заявив, що Тимошенко глибоко обурена цим відеозаписом. Він також процитував текст відкритого листа екс-прем'єра на ім'я президента, який підтверджує, що на відеозаписі, що з'явився в інтернеті, зображена саме вона. У цьому ж листі Тимошенко попросила повернути її з лікарні до колонії, оскільки, за її словами, в лікарні за нею ведеться постійне відеоспостереження.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини