RU

Тимошенко поки не вдається довести свою правоту в суді США

28.03.2013, 09:55
Тимошенко поки не вдається довести свою правоту в суді США - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Окружний суд Південного округу Нью-Йорка виключив з позову  Юлії Тимошенко до компанії RosUkrEnergo і її співвласника Дмитра Фірташа претензії до ряду американських компаній, які Тимошенко охарактеризувала як "лабіринт підставних фірм RUE". Про це сказано в матеріалі газети Коммерснат-Украина..

"Суд постановив: доказів позивача (Юлії Тимошенко, - ред.) в обвинуваченні американських відповідачів недостатньо, щоб підтвердити їх причетність до ув'язнення  Тимошенко, а також до допомоги та участі в схемах, наданих позивачем", - сказано в ухвалі суду, копію якого має видання.

З документа випливає, що суддя Елісон Натан винесла відповідну постанову на підставі клопотання "про зняття звинувачень" від 27 квітня 2012 року, поданого американськими компаніями CMZ Ventures, Dynamic Group, Barbara Ann Holdings (BAH), Vulcan Properties, а також фізособами - Полом Манафортом і Бредом Заксоном. "Клопотання про зняття звинувачень задовольнити", - зазначено в постанові суду.

В одній з компаній, до яких висувалися претензії, заявили, що, на їхню думку, "позов Тимошенко був не обгрунтований, погано підготовлений і не аргументований". "Аргументи Тимошенко і її юристів були настільки слабкі і поверхневі, що за великим рахунком суд не повинен був приймати цю справу до розгляду, - сказало джерело, що побажало залишитися неназваним. - По суті, рішення суду означає, що позов був всього лише ходом відчаю, зробленим з метою нагнітання тиску на Україну з боку міжнародної громадськості. Американські суди не грають в такі ігри. Тепер, якщо екс-прем'єр знову спробує направляти позови до судів США, вони не будуть прийняті на основі прецедентного права і рішення Окружного суду ".

Тим часом, на думку захисників Юлії Тимошенко, постанова суду не позначиться на перспективах позову Тимошенко до RUE. "Суд висловив свої претензії щодо наших пояснень, які стосувалися тільки американських компаній. Я ще не встиг ознайомитися з їх змістом, але вже поспілкувався з нашими американськими юристами - найближчим часом ми надамо суду нові пояснення", - заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко

Нагадаємо, в квітні 2011 року Юлія Тимошенко подала позов до Окружного суду Південного округу Нью-Йорка щодо компанії RosUkrEnergo і її співвласника Дмитра Фірташа. Екс-прем'єр зажадала визнати факт змови між трейдером і Нафтогазом у ході розглядів у Стокгольмському арбітражі, в результаті якого RUE були повернуті 12,1 млрд кубометрів газу. У позові Юлія Тимошенко стверджувала, що RUE інвестувала "значні суми, отримані від трансакцій газу", у компанії США і Європи, в тому числі і через "лабіринт підставних фірм, включаючи відповідачів BAH, CMZ, Dynamic і Vulcan".

Досьє не Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини