RU

Тимошенко погодилася продовжити лікування, - ДПтС

16.05.2012, 14:21
Тимошенко погодилася продовжити лікування, - ДПтС - Фото
Юлія Тимошенко (фото - www.lrp.lt)
Державна пенітенціарна служба України (ДПтс) повідомляє, що колишній прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко погодилася продовжити лікування в лікарні Укрзалізниці.

Під час спілкування з лікарями Тимошенко повідомила про те, що згодна продовжити проведення рекомендованих міжнародноюмедичною комісією реабілітаційних процедур, зазначили в прес-службі ДПтС.

Відомство також інформує, що режим утримання Тимошенко в лікарні, організація надання побачень, посилок (передач) і система нагляду за засудженою здійснюється строго в рамках чинного законодавства.

"Про помилкові заяви родичів Тимошенко про посилену охорону медичної установи, роз'яснюємо: Державна пенітенціарна служба в рамках своєї компетенції та відповідно до законів України здійснює заходи охорони лише засудженого (охорону забезпечують жінки). Робота співробітників Качанівської виправної колонії організована таким чином, що не перешкоджає нормальному функціонуванню лікарні ", - відзначили в ДПтС.

"Крім того, реагуючи на поширені в ЗМІ перекручені відомості, роз'яснюємо, що відповідно до вимог ст. 103 Кримінально-виконавчого кодексу України, а також відповідно до вимог Європейських пенітенціарних правил, в палаті Тимошенко встановлена ​​камера відеоспостереження. У будь-яких інших приміщеннях, в тому числі і процедурних кімнатах, відеокамер не встановлено", - додали в пенітенціарній службі.

Нагадаємо, раніше екс-прем'єр відмовилася від лікування, мотивуючи це тим, що графік її лікування був опублікований в ЗМІ. При цьому графік журналістам надала пенітенціарна служба.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини