Тимошенко подала в суд на уряд Гройсмана

23.06.2016, 15:24
Тимошенко подала в суд на уряд Гройсмана - Фото
Юлія Тимошенко
Партія Батьківщина подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва про незаконне підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання. Про це заявила лідер партії  Юлія Тимошенко  біля будівлі суду.

"Ми подали адміністративний позов безпосередньо на Гройсмана і його уряд, який зробив безпрецедентно неправовий крок і своєю постановою майже вдвічі підняв ціну на український газ для населення, особливо для пільгових категорій", - сказала вона.

За словами Тимошенко, Конституцією і законами не передбачено, щоб уряд встановлював ціни на газ. Вона також назвала ціну на газ необгрунтованою.

"Думаю, що Гройсман разом з Яценюком рано чи пізно будуть відповідати за те, що вони ціну на український газ для громадян України встановили в п'ять-шість разів вище, ніж собівартість разом з прибутком на український газ!", - пригрозила лідер Батьківщини.

Другий позов Батьківщина подала щодо Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики і комунальних послуг. На думку Тимошенко, комісія перевищила повноваження, встановивши тарифи на централізоване опалення і водопостачання, так як це компетенція місцевих органів влади.

Тимошенко стверджує, що Конституцією України передбачено, що тарифи повинні бути соціально посильні для громадян.

5 травня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про підвищення тарифів на теплову енергію та послуги центрального опалення в середньому на 75-90% в залежності від компанії, що надає послуги.

Читайте також: Справжній камікадзе. Навіщо Гройсман підвищив тарифи на газ і тепло

Кабінет міністрів 27 квітня вперше фактично вирівняв ціни на газ  для всіх категорій споживачів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса