RU

Тимошенко передали дозиметр, радіація в межах норми, - ДПтС

04.01.2013, 13:26
Тимошенко передали дозиметр, радіація в межах норми, - ДПтС - Фото
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єру Юлії Тимошенко передали дозиметр - прилад для зміни рівня радіаційного фону.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, вчора керівництво Качанівської виправної колонії №54 дозволило передачу дозиметра для Тимошенко. У той же день в приміщенні лікарні Укрзалізниці, у тому числі і в палаті Тимошенко, в її присутності фахівці профільного підприємства провели самостійне позачергове вимірювання радіаційного фону. Рівень радіації не перевищував допустимої норми.

Отримання особистого дозиметра Тимошенко підтвердила підписом у відповідному акті. При передачі приладу було проведено контрольне вимірювання радіаційного фону в палаті, всі показники збіглися з даними фахівців - допустима норма не перевищена. "Скарг і заяв від засудженої Тимошенко не надходило", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 13 вересня минулого року ДПтС повідомила, що в палаті харківської лікарні, де проходить курс реабілітації Тимошенко, виявлено схованку, замасковану під Кримінально-процесуальний кодекс України, в якому зберігаються заборонені технічні пристрої - в тому числі дозиметри. "Обшук проходив у кращих традиціях 37-го року. Все було перевернуто. Нічого не було знайдено, тільки 2 дозиметра, які були передані Юлією Володимирівною безпосередньо в руки співробітникам пенітенціарної служби, незважаючи на те, що вони вказували, що вони знайшли це нібито в якихось схованках або десь ще ... Юлія Володимирівна сама віддала ці дозиметри ще перед початком шмону ... При цьому будь-яких інших предметів знайдено не було", - сказав адвокат Тимошенко Сергій Власенко.

Адвокат Олександр Плахотнюк оприлюднив заяву екс-прем'єра про те, що дозиметри чотири рази фіксували перевищення допустимого рівня радіації, а також вимогу дозволити їй передати через захисників нові дозиметри.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини