RU

Тимошенко півтори години говорила з рідними по мобільному

25.05.2012, 14:39
Тимошенко півтори години говорила з рідними по мобільному - Фото
Фото: lrp.lt
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сьогодні близько півтори години проговорила по телефону з родичами. Дозвіл на дзвінок вона отримала як виняток у зв'язку зі смертю свого свекра Геннадія Тимошенка. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Тимошенко мала три телефонних розмови загальною тривалістю близько 1,5 годин. Для цього їй було надано мобільний телефон", - зазначив помічник голови ДПтС Ігор Андрушко.

Нагадаємо, вчора Державна пенітенціарна служба повідомила, що співчуває екс-прем'єру Юлії Тимошенко у зв'язку зі смертю свекра, але на похорон її не відпустить - свекор не відноситься до близьких родичів.

Дозвіл на дзвінок було надано Тимошенко як виняток після узгодження цього питання з керівництвом Качанівської виправної колонії № 54, "враховуючи особливість існуючої ситуації в сім'ї".

У чому особливість сім'ї, не уточнюється - ймовірно, в ДПтС мали на увазі відсутність в Україні сина Геннадія Тимошенко Олександра - в минулому році він попросив політичного притулку в Чехії.

Свекор Тимошенк Геннадій Тимошенко помер минулої ночі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело, близьке до лідера БЮТ. Причини смерті поки не називаються, відомо лише, що Тимошенко довго хворів: він був інвалідом першої групи, інвалідність отримав в 2004 році після перебування в Лук'янівському СІЗО.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини