Тимошенко: Підписання угоди про асоціацію під загрозою

Тимошенко: Підписання угоди про асоціацію під загрозою - Фото
27.06.2013, 17:29

Угода про асоціацію - "це наш національний шанс і ми не маємо права його прогавити", заявляє ув'язнена екс-прем'єр

Ув'язнена Юлія Тимошенко вважає, що підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом під загрозою зриву. Про це сказано в листі екс-прем'єра, який вона написала громадським діячам, які підтримали ідею створення круглого столу Згода заради майбутнього. Текст подяки зачитала її дочка Євгенія сьогодні на брифінгу.

У подяці Тимошенко зазначає, що угода про асоціацію між Україною та ЄС є визначальною для країни. "Це наш національний шанс і ми не маємо права його втратити. У такі часи політики повинні мислити категоріями інтересу держави, а не партії. Потрібні спільні дії всього суспільства заради досягнення мети - вступу України в європейський простір безпеки, справедливості і демократії", - пише екс-прем'єр, повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

Крім того, Тимошенко нагадує, що у своїх останніх статтях вона звернулася до влади, опозиції та громадськості з ініціативою провести національної круглий стіл Згода заради європейського майбутнього. "Я вдячна В'ячеславу Брюховецькому, Ярославу Грицаку і Віктору Мусіяці, які підтримали мій заклик і погодилися взятися за організацію цієї невідкладної роботи. Вірю, що вони не допустять політичних маніпуляцій при роботі національного круглого столу. Їх незалежність і самодостатність будуть основою довіри до його роботи", - пише вона.

Тимошенко зазначає, що сьогодні підписання асоціації під загрозою: "Як патріоти ми не маємо права на порожнє критиканство, на домашню війну. Давайте піднімемося над обставинами і зробимо цей крок у Європу разом. Я обов'язково буду брати участь у роботі національного круглого столу і звертаюся до партії Батьківщина долучитися до цього процесу і знайти державне рішення для виконання критеріїв ЄС ".

Нагадаємо, сьогодні екс-прем'єр Тимошенко закликала владу і опозицію почати діалог заради ЄС. Тимошенко також попросила депутатів парламенту відмовитися від літніх канікул заради прийняття необхідних для асоціації рішень.

Досьє на Юлію Тимошенко