RU

Тимошенко: Підписання угоди про асоціацію під загрозою

27.06.2013, 17:29
Тимошенко: Підписання угоди про асоціацію під загрозою - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.ua)
Ув'язнена Юлія Тимошенко вважає, що підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом під загрозою зриву. Про це сказано в листі екс-прем'єра, який вона написала громадським діячам, які підтримали ідею створення круглого столу Згода заради майбутнього. Текст подяки зачитала її дочка Євгенія сьогодні на брифінгу.

У подяці Тимошенко зазначає, що угода про асоціацію між Україною та ЄС є визначальною для країни. "Це наш національний шанс і ми не маємо права його втратити. У такі часи політики повинні мислити категоріями інтересу держави, а не партії. Потрібні спільні дії всього суспільства заради досягнення мети - вступу України в європейський простір безпеки, справедливості і демократії", - пише екс-прем'єр, повідомляє прес-служба партії Батьківщина.

Крім того, Тимошенко нагадує, що у своїх останніх статтях вона звернулася до влади, опозиції та громадськості з ініціативою провести національної круглий стіл Згода заради європейського майбутнього. "Я вдячна В'ячеславу Брюховецькому, Ярославу Грицаку і Віктору Мусіяці, які підтримали мій заклик і погодилися взятися за організацію цієї невідкладної роботи. Вірю, що вони не допустять політичних маніпуляцій при роботі національного круглого столу. Їх незалежність і самодостатність будуть основою довіри до його роботи", - пише вона.

Тимошенко зазначає, що сьогодні підписання асоціації під загрозою: "Як патріоти ми не маємо права на порожнє критиканство, на домашню війну. Давайте піднімемося над обставинами і зробимо цей крок у Європу разом. Я обов'язково буду брати участь у роботі національного круглого столу і звертаюся до партії Батьківщина долучитися до цього процесу і знайти державне рішення для виконання критеріїв ЄС ".

Нагадаємо, сьогодні екс-прем'єр Тимошенко закликала владу і опозицію почати діалог заради ЄС. Тимошенко також попросила депутатів парламенту відмовитися від літніх канікул заради прийняття необхідних для асоціації рішень.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини