RU

Тимошенко отримала повістку до суду Нью-Йорка

13.02.2012, 15:30
Тимошенко отримала повістку до суду Нью-Йорка - Фото
Сергій Власенко та Юлія Тимошенко
Американська фірма Universal Trading and Investment Company (UTICo) домоглася офіційного виклику Юлії Тимошенко до суду Нью-Йорка. Це випливає з документів, які потрапили в розпорядження Української правди.

У минулому році компанія UTICo подала позов до Окружного суду Північного округу Нью-Йорка проти Тимошенко в рамках стягнення з ЄЕСУ 18000000 344 тисяч 480 доларів. 9 грудня 2011 в Шевченківський райсуд Києва надійшло на виконання доручення Окружного суду Північного округу Нью-Йорка про вручення документів Тимошенко. Через тиждень, 16 грудня, в Лук'янівському СІЗО їй спробували вручити повістку в нью-йоркський суд і позов UTICo.

Як сказано в акті, складеному співробітниками слідчого ізолятора, Тимошенко "без будь-яких пояснень відмовилася отримувати перераховані в цьому акті документи".

10 січня 2012 Шевченківський райсуд легітимізував всю процедуру. "Документи, що підлягають врученню за дорученням іноземного суду, вважаються врученими", - сказано в рішенні суду. Ще через тиждень Мін'юст України поінформував про це американську адвокатську фірму, яка веде позов UTICo проти Тимошенко. І, нарешті, 7 лютого клерк Окружного суду Північного округу Нью-Йорка видав свідоцтво про те, що копія повістки позову була надана Юлії Тимошенко відповідно до Гаазької конвенції від 1965 року.

Таким чином, відтепер Тимошенко вважається інформованої про позов проти неї в Нью-Йорку.

Адвокат Тимошенко Сергій Власенко цю інформацію підтвердив: "Таку повістку дійсно було вручено. Фірташ допоміг їм це зробити. Факт мав місце, але він нічим не загрожує". На думку Власенка, "цей позов UTICo до Юлії Тимошенко буде відхилено".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини