RU

Тимошенко отримала легке пошкодження в лікарні

10.01.2013, 16:18
Тимошенко отримала легке пошкодження в лікарні - Фото
Фото: byut.com.ua
Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) спростовує заяву захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка, що після використання Bluetooth-гарнітури для телефонного дзвінка рідним 7 січня у Тимошенко в вусі з'явилася колота рана як від уколу.

"ДПтС України роз'яснює, що відразу після телефонного дзвінка 7 січня засуджена Юлія Тимошенко нікому з медперсоналу ЦКБ або співробітників дПтС претензій на поранення вуха не висловлювала, проїхала в душову кімнату, де після певного часу заявила черговій медичній сестрі про наявність у неї поранення на вусі" , - заявили в прес-службі тюремників.

У повідомленні сказано, що після огляді медсестрою і лікарями у Тимошенко виявилося "незначне пошкодження мочки правого вуха". "На наступний день керівництво Качанівської виправної колонії Bluetooth-гарнітуру направило в Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. Н.Бакаріуса для встановлення можливості поранення мочки вуха Юлії Тимошенко під час використання цього пристрою", - повідомили в ДПтС.

У службі зазначили, що за результатами дослідження фахівці констатували відсутність в пристрої будь-яких предметів, що колють, які могли б нашкодити Тимошенко. Не виявили експерти і будь-яких слідів розчинних солей металевих отрут, а також слідів крові.

Крім того, повідомили в ДПтС, Тимошенко не дала згоди на дослідження ватного косметичного диска зі слідами бурого кольору, які Тимошенко назвала слідами крові з пораненого вуха.

На думку тюремників, це "в черговий раз доводить надуманість і безпідставність заяв засудженої і її захисників".

Нагадаємо, раніше захисник екс-прем'єра Власенко в ефірі каналу ТВі повідомив про колоту рану в вусі Тимошенко, яка з'явилася після використання нею Bluetooth-гарнітури.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини