RU

Тимошенко: Опозиція без підтримки громадян не зможе перемогти

03.12.2013, 09:35
Тимошенко: Опозиція без підтримки громадян не зможе перемогти - Фото
a89b1fa7be1c9b0a252be5f78cc99ddb.jpg
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що опозиція без підтримки громадян не зможе добитися перемоги, а українці без опозиції не зможуть встановити свою демократичну влад . Про це сказано в повідомленні на офіційному сайті Юлії Тимошенко.

"Мама дуже вірить у мужність, силу і волю опозиційних сил, вона закликає всіх людей разом з опозицією вірити в свої сили і вірити в те, що вони досягнуть перемоги заради України і переможуть у цей складний час", - сказала Євгенія Тимошенко сьогодні після відвідування своєї матері в харківській лікарні.

Дочка Тимошенко передала слова її подяки всім українцям за те, що вони захищають Україну. "Мама всім серцем разом з вами на всіх площах з тими людьми, які борються зараз за свободу і піднялися проти режиму. Вона пишається кожним українцем, який залишив свої справи і зараз веде свою власну боротьбу проти режиму", - підкреслила вона.

За її словами, Юлія Тимошенко передала свої пропозиції до плану дій опозиції та поради щодо забезпечення перемоги мирного повстання громадян. "Мама також закликала лідерів Європейського Союзу зараз підтримати опозиційні сили і не давати Януковичу часу і шансу створювати диктатуру", - підкреслила Євгенія Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини