RU

Тимошенко обурена: в її колонії будують "потьомкінське село"

16.03.2012, 14:31
Тимошенко обурена: в її колонії будують
b528e1770bd3e6b9ec1286017221c388.jpg
Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії  Батьківщина Юлія Тимошенко заявляє, що президент України Віктор Янукович організовує проти неї "нову провокацію". Про це сказано в листі Тимошенко, оприлюдненому на її офіційному сайті.

Як зазначає лідер Батьківщини, зокрема, йдеться про підготовку "спеціальної пропагандистської операції правлячого режиму з косметичного переобладнання Качанівської колонії для того, щоб переконати громадськість, пресу, міжнародне співтовариство в тому, що для Тимошенко за гратами нібито створені "райські умови".

"Зараз на території колонії авральними темпами формується нове, показушне "потьомкінське село". З усієї області звозиться медичне обладнання, фарбуються стіни, прибирається сміття. Залишилося тільки поставити слоників на вікна, постелити ведмежу шкуру на підлогу й спорудити джакузі з фанери", - сказано в листі.

"Така тактика не нова в історії. Можемо пригадати, як ще у фашистській Німеччині возили спостерігачів в концтаборах, щоб показати, що це всього лише поліклініки. Я не схиляюся до того, щоб порівняти Януковича з Гітлером, але поведінка влади таке ж: сказати на чорне біле, ввести в оману людей, спотворити реальність", - написала в листі Тимошенко.

Тимошенко заявляє, що умови в Качанівській колонії такі, як у в'язниці, "де неможливо ні жити, ні лікуватися". "Нікому ніколи не побажаю перебувати в таких "нормальних", за твердженням влади, умовах", - написала Тимошенко.

"Якщо ж пан Янукович і далі буде стверджувати, що в мене в колонії "все ", то я запрошую його сюди "на лікування", хоча б для пізнання контрасту з Межигір'ям", - зазначила лідер Батьківщини.

Тимошенко також зазначила, що інформація про те, що вона нібито наполягає на лікуванні в Німеччині, не відповідає дійсності та "є частиною пропагандистської кампанії Банкової" проти неї.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини